Pogwarancyjny serwis urządzeń Apple – dlaczego warto? 5 argumentów

Z właścicielami urządzeń Apple jest trochę tak, jak z posiadaczami samochodów luksusowych marek: muszą słono płacić za wygodę i prestiż. Autoryzowane usługi serwisowe są bardzo drogie i nic dziwnego, że zdecydowana większość użytkowników rezygnuje z nich natychmiast po zakończeniu okresu gwarancji. Co zrobić w sytuacji, gdy iPhone jednak się zepsuje? Tutaj na szczęście pojawia się szeroka oferta napraw pogwarancyjnych realizowanych w niezależnych serwisach urządzeń Apple – takich jak Klinika iPhone.

 

Dlaczego warto korzystać z takiej opcji? Poznaj 5 najważniejszych argumentów.

1.Dostęp do podzespołów – niezależne serwisy specjalizujące się w naprawach urządzeń Apple dbają o to, aby zawsze mieć pod ręką dostateczną liczbę najczęściej psujących się części. Dzięki temu klient nie musi tracić czasu na oczekiwanie, aż dany podzespół najpierw zostanie zamówiony. Poza tym serwisy dysponują zarówno częściami oryginalnymi, jak i zamiennikami, co pozwala dopasować koszt naprawy do możliwości właściciela urządzenia.

2.Naprawy na miejscu – pogwarancyjne serwisy urządzeń Apple są wyspecjalizowane w naprawach sprzętu tej marki, co oznacza, że znają go na wylot. Fachowcy są w stanie rozpoznać usterkę już po samym opisie objawów, a następnie błyskawicznie ją usunąć. Tak to wygląda w naszym serwisie – zdecydowaną większość napraw wykonujemy „od ręki” i dotyczy to nawet bardziej skomplikowanych czynności, jak chociażby wymiana wyświetlacza w iPhonie.

3.Znacznie niższy koszt naprawy – to chyba najbardziej oczywista i odczuwalna przez użytkowników korzyść wynikająca z naprawiania urządzeń Apple w wyspecjalizowanych serwisach pogwarancyjnych. Koszt napraw jest wyraźnie niższy niż w autoryzowanym serwisie. Dobrym przykładem może być wymiana wyświetlacza w iPhone 6. W naszym serwisie taka usługa (wraz z nowym wyświetlaczem) kosztuje mniej niż sam wyświetlacz kupiony u autoryzowanego przedstawiciela marki Apple.

4.Przedłużenie okresu eksploatacji urządzenia – większość użytkowników elektroniki Apple myśli o odwiedzeniu serwisu dopiero wtedy, gdy urządzenie się zepsuje. Tymczasem naprawdę rozsądnym pomysłem jest oddawanie sprzętu do okresowego przeglądu, podczas którego urządzenie zostanie wyczyszczone z kurzu i innych zanieczyszczeń, sprawdzone pod kątem braku złośliwego oprogramowania i zaktualizowane do najnowszej wersji systemu. To najlepszy sposób na to, aby zminimalizować ryzyko nagłej awarii.

5.Darmowa ekspertyza – Twój iPhone się zepsuł, ale nie wiesz, co właściwie mogło się stać i na jaki wydatek musisz się przygotować? Darmowa ekspertyza, którą oferują dobre serwisy pogwarancyjne urządzeń Apple, da Ci pełną wiedzę na ten temat. Dzięki temu nie zaskoczy Cię horrendalny wydatek i będziesz wiedzieć, na czym stoisz. W autoryzowanych serwisach Apple takie ekspertyzy z reguły są płatne.

Oczywiście każdy z powyższych argumentów dotyczy serwisowania urządzeń Apple w profesjonalnych punktach, mających doświadczenie i przede wszystkim specjalizujących się w naprawach sprzętu amerykańskiej marki.

Skontaktuj się z nami

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.