Naprawa iPhone - procedura

Niektórzy twierdzą, że to coś więcej niż tylko zwykły smartfon. Mimo znakomitej jakości wykonania i bardzo dobrego systemu operacyjnego iPhone pozostaje jednak urządzeniem elektronicznym, które może się w każdej chwili zepsuć. Naprawa w autoryzowanym serwisie producenta bywa absurdalnie droga i długotrwała. Alternatywą jest Klinika iPhone. Oferujemy naprawę iPhone'ów w Warszawie z gwarancją wysokiej jakości, atrakcyjnej ceny i krótkiego czasu realizacji.

Jak przebiega naprawa iPhone w naszym serwisie? Poznaj procedurę krok po kroku:

  • Krok 1. Telefon trafia do nas – możesz go przynieść osobiście lub przez kuriera (ZALEŻY CI NA CZASIE? - umów się na konkretną godzinę).
  • Krok 2.  Przeprowadzamy BEZPŁATNĄ diagnozę i ustalamy przyczynę usterki. Otrzymujesz informację o koszcie naprawy i przewidywanym czasie jej trwania.
  • Krok 3. Telefon zostaje naprawiony przez doświadczonego serwisanta z użyciem wysokiej jakości podzespołów.
  • Krok 4. Telefon jest sprawdzany pod kątem stabilności pracy. Testy mają zagwarantować, że otrzymasz w pełni sprawne urządzenie.
  • Krok 5. Cieszysz się naprawionym iPhonem, a zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na przyjemności.

Standardowa naprawa iPhone trwa maksymalnie kilkadziesiąt minut (po wcześniejszym umówieniu się). Czas ten może się wydłużyć, jeśli konieczne jest sprowadzenie mniej typowych części. Zawsze jednak Cię o tym uprzedzimy.

Skontaktuj się z nami

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.