Pozostałe usługi

Żyjemy w czasach, gdy zepsuty telefon jest większym problemem niż np. uszkodzony samochód. Smartfon to nie tylko urządzenie zapewniające komunikację, ale też baza kontaktów, narzędzie pracy czy źródło rozrywki. Jeśli Twój iPhone odmówił posłuszeństwa, zgłoś się do nas. Naprawimy  go w najkrótszym możliwym czasie, w jakości autoryzowanego serwisu.

Poradzimy sobie z każdą typową i nietypową usterką Twojego iPhona. Najczęstsze problemy trapiące użytkowników to:

  • iPhone się nie ładuje – z naszego doświadczenia wynika, że jedynym trwałym rozwiązaniem tego problemu jest wymiana złącza ładowania.
  • iPhone ma uszkodzoną kameręwymiana kamery w iPhone (zarówno przedniej, jak i tylnej) jest możliwa, a w naszym serwisie nie będzie też droga i czasochłonna.
  • iPhone ma uszkodzoną obudowę – oferujemy wymianę obudowy na miejscu. Dysponujemy zarówno obudowami oryginalnymi, jak i indywidualnymi, które pozwalają na personalizację telefonu.
  • Podczas rozmowy słychać trzaski/rozmówca mnie nie słyszy – może to być kwestia błędu w oprogramowaniu, jednak najczęściej w grę wchodzi konieczność wymiany głośnika dolnego/górnego. Po tym zabiegu jakość rozmów i odtwarzania muzyki będzie bez zarzutu.

Klinika iPhone to profesjonalny serwis pogwarancyjny urządzeń Apple, który szybko usunie każdą usterkę Twojego telefonu. Pamiętaj, że diagnozę zawsze stawiamy GRATIS.

Skontaktuj się z nami

Klinika iPhone

tel. + 48 790 378 598
e-mail: serwis@klinikaiphone.pl

Al. Jerozolimskie 6, 00-374 Warszawa (Wejście również od ul. Smolnej 13)

Czynne: poniedziałek-piątek: 11:00 - 19:00

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.