Wymiana baterii w iPhone

Współczesne baterie litowo-jonowe, choć bardzo wydajne, cierpią na zasadniczą chorobę: dość szybko tracą swoją pierwotną pojemność. Efekt jest taki, że po kilku miesiącach intensywnego użytkowania Twój iPhone nie wytrzymuje bez ładowania dłużej niż 2 dni. Później jest to tylko 1 dzień, aż w końcu musisz mieć ładowarkę zawsze przy sobie (lub zainwestować w powerbank). Jedynym trwałym rozwiązaniem tego problemu jest wymiana baterii w iPhone. Zgłoś się do naszego serwisu – zrobimy to w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu minut.

Wymiana baterii w iPhone nie jest tak prosta jak w wielu innych smartfonach, dlatego lepiej powierzyć ją fachowcom. Ten zabieg przywraca urządzeniu pełną sprawność. Twój iPhone znów oferuje to, co kiedyś było jednym z jego głównych atutów: długi czas pracy na baterii.

Wymiana baterii w iPhone w serwisie w Warszawie nie wchodzi w grę? Żaden problem. Realizujemy zlecenia z całej Polski – wystarczy, że wyślesz do nas swój telefon. Zapewniamy bardzo krótkie terminy realizacji – urządzenie może wrócić do Ciebie już następnego dnia!

Skontaktuj się z nami

Klinika iPhone

tel. + 48 790 378 598
e-mail: serwis@klinikaiphone.pl

Al. Jerozolimskie 6, 00-374 Warszawa (Wejście również od ul. Smolnej 13)

Czynne: poniedziałek-piątek: 11:00 - 19:00

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.