Wymiana wyświetlacza w iPhone

Wystarczy chwila nieuwagi, aby obiekt pożądania milionów ludzi zamienił się w bezużyteczne urządzenie. Ekrany smartfonów Apple charakteryzują się bardzo precyzyjnym dotykiem i świetną jakością obrazu, ale nie są odporne na upadek czy zbyt duże naprężenia. Wymiana ekranu w iPhone nie jest na szczęście zbyt skomplikowana. W naszym serwisie nie będzie też droga.

Wymiana wyświetlacza w iPhone jest ostatecznością, gdy ekran został całkowicie zniszczony np. w wyniku upadku na twardą nawierzchnię. Nigdy jednak nie zakładamy czarnego scenariusza – najpierw wykonujemy bezpłatną ekspertyzę i sprawdzamy, czy wyświetlacz da się jeszcze uratować. Jeśli tak, wystarczy wymiana szybki w iPhone, która jest znacznie tańsza.

Inne typowe usterki związane z wyświetlaczem w iPhone to m.in.:

  • Niedziałający dotyk lub wyraźny brak precyzji panelu dotykowego
  • Głębokie zarysowania
  • Brak reakcji na wzbudzanie

Klinika iPhone radzi sobie z każdą tego typu usterką. Gwarantujemy krótki czas naprawy (zwykle do kilkunastu minut), darmową ekspertyzę i bardzo korzystne ceny. Po co męczyć się z zepsutym wyświetlaczem, skoro można go szybko i tanio wymienić?

 

CENNIK WYMIANY WYŚWIETLACZA W iPhone

 
                    iPhone      4/4s             5/5c           5s/se             6                6s            6 Plus        6s Plus   
 Wymiana wyświetlacza        149       219       249       349       549       449       649

 

Ile kosztuje naprawa iPhone? Wszystko zależy od rodzaju usterki Naszym klientom oferujemy bezpłatną ekspertyzę i wycenę naprawy.

W sprawie ekspertyzy skontakuj się z nami telefoniczniemailowo lub przez nasz profil FB.

Podane ceny są cenami brutto PLN i zawierają podatek vat 23%.

Skontaktuj się z nami

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.