Zalany iPhone

Cóż, zdarza się. Może do tego dojść podczas korzystania z toalety, kąpieli, jedzenia czy spaceru w nagłej ulewie. Zalany iPhone to spory problem, który na szczęście da się rozwiązać. Trzeba tylko wiedzieć, jak postępować w takiej sytuacji. My wiemy. Zapraszamy Cię do naszego serwisu.

Smartfon Apple jest bardzo zaawansowanym urządzeniem, w którego wnętrzu kryją się precyzyjne i delikatne układy elektroniczne. Ich kontakt z wodą nie jest oczywiście wskazany, ale gdy już do tego dojdzie, trzeba działać błyskawicznie i jak najszybciej zgłosić się do specjalistycznego serwisu. Takiego jak Klinika iPhone.

Zalany iPhone może zostać uratowany, ale tylko pod warunkiem, że telefon trafi do nas najpóźniej w kilka godzin po kontakcie z wodą. Wówczas zwykle udaje się przywrócić go do pełnej sprawności.

Pamiętaj

Nigdy nie próbuj reanimować zalanego smartfona na własną rękę, np. przy użyciu suszarki. To może tylko zwiększyć skalę zniszczeń.

Naprawa zalanego iPhona to zadanie dla profesjonalistów. Zgłoś się do nas  - wykonany bezpłatną ekspertyzę, dzięki czemu nie poniesiesz niepotrzebnych wydatków na ratowanie telefonu, którego uratować się po prostu nie da.

Skontaktuj się z nami

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.